Łączna liczba wyświetleń

Pogromcy i inni

<Spoiler Alarm!!!>

Imię: David Blackfire
Wzrost: 185 cm
Wiek: 22 lat
Klasa: Czarna furia
Magia: Ogień, Wiatr
Uwagi: Przeżył 6 miesięcy w jednym z piekielnych wymiarów, gdy miał 17 lat. Ocalony wraz z dziewiątką przyjaciół. Jest Nefelerem. Posiada Znamię. Wysportowany i inteligentny. Nienawidzi, gdy ktoś używa przy nim zwrotu "Przeżyłem piekło". Od dziecka uczęszczał na treningi różnych sztuk walki. Kolekcjonuje czaszki pokonanych demonów. Gdy wpadnie w szał niszczy wszystko co napotka. Uwielbia muzykę z gatunku Rock i Metal. Nie wiadoma co się stało z jego rodziną, po jego zniknięciu.  

Imię: Jennifer Gardner
Wzrost: 170 cm
Wiek: 21 lat
Klasa: Zabójca
Magia: Woda
Uwagi: Razem z Davidem przeżyła piekło. W podstawówce i gimnazjum trenowała gimnastykę i aerobik. Uwielbia szkicować. Włada biegle łaciną i wieloma martwymi językami. Jako jedna z nielicznych umie uspokoić Davida. Nie lubi jak ktoś zwraca się do niej pełnym imieniem. Jej rodzina została zamordowana przez demona po tym jak Jen zniknęła.

Imię: Paul Mayer
Wzrost: 179 cm
Wiek: 22 lat
Klasa: Żniwiarz
Magia: Cień, Ziemia
Uwagi: Brał udział w misji uwolnienia Davida, Jen i reszty z piekła. Nie lubi Nocnych Łowczyń. Kocha muzykę klasyczną, a Rock przyprawia go o migrenę. Często grywa na pianinie i sam komponuje. Zazdrości Davidowi tego, że jest Nefelerem. Został Pogromcą w wieku 15 lat. Pomaga Davidowi w tworzeniu "Przewodnika po świecie Demonów." Najbardziej lubi przesiadywać w swoim ulubionym fotelu w bibliotece z wielkim kubkiem herbaty i książką.


Imię: Annabel De Vris
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat
Klasa: Nocny łowca (Poborowa)
Magia: BRAK
Uwagi: Wyruszyła wraz z grupą przyjaciół zbadać sprawę w Long Road. Jako jedyna uniknęła śmierci i niewoli z ataku demonów. Ocalona przez Davida i resztę. Uwielbia zajmować się kwiatami i aranżacją wnętrz. Lubi Paula i chce zostać jego przyjaciółką. Podziwia Davida za silną wolę i nieugiętość w dążeniu do celu. Dała by się zabić za kubek gorącej czekolady. Potrafi odczytywać intencje innych. 

Imię: Samandriel
Wzrost: 205 cm
Wiek: nieznany
Klasa: Założyciel, Anioł
Uwagi: Prawa ręka jednego z archaniołów. Wieczny optymista. Potężny wojownik i genialny strateg. Wygrał wiele bitew i zabił tysiące demonów. To on przekonał Davida do zbierania trofeów. Na początku słabo dogadywał się z Balzaelem, teraz są prawie przyjaciółmi. To on zawsze zajmuje się nowymi rekrutami. Martwi się, że moc Nefelera zabije Davida. 

Imię: Balzael 
Wzrost: 204 cm
Wiek: nieznany
Klasa: Założyciel, Demon
Uwagi: Potężny demon. Dowodził hordami demonów w wielu bitwach. Wśród aniołów znany jako Rzeźnik. Mistrz przesłuchań, potrafi wydobyć z ofiar wszystkie informacje. Osobiście szkoli Kłusowników. Troszczy się o Larę. Stara się nawiązywać bliższy kontakt z Pogromcami, ale przez to, że jest demonem nie przychodzi mu to łatwo. Lubi Paula za jego zainteresowanie książkami.


Imię: Darius Blade
Wzrost: 195 cm
Wiek: 24 lata
Klasa: Czerwona Furia
Magia: Ogień, Światło
Uwagi: Przeżył piekło. Tak jak w przypadku Davida nie wiadomo co stało się z jego rodzicami i młodszymi siostrami. Mimo, że posiada więcej broni walczy głównie kataną. Nie przepada za bronią palną, używa jej tylko w ostateczności. Bardzo dobrze dogaduje się z Davidem i Silverem. Ma polskie korzenie. Uwielbia świeżo parzoną kawe. Jest mistrzem ciętej riposty. Lubi drażnić się z Davidem. Bardzo ładnie rysuje i pomaga w tworzeniu Przewodnika. Gra dużo w szachy (podobno raz udało mu się wygrać z Samem) i inne gry strategiczne, dzięki czemu zawsze jest trzy ruchy przed przeciwnikiem. Rzadko przeklina, a gdy już to robi to tylko po polsku. W obecności obcych jest lekko spięty i nieufny. Gdy ktoś w jego obecności obrazi kobietę, jest w stanie zabić.


Imię: Silvester Redholl
Wzrost: 170 cm
Wiek: 22 lat
Klasa: Biała Furia
Magia: Ciemność, Woda
Uwagi: Przeżył piekło. Jest najszybszy i najzwinniejszy z Furii. Ma bardzo celne oko. Był półsierotą, ojciec zmarł gdy miał 10 lat. Matkę zabiły demony, gdy został porwany. Mimo małej postury jest silny. Zawsze stara się szukać pozytywów w każdej sytuacji. To on podnosił wszystkich na duchu w demonicznym wymiarze. Ma niesamowicie mocną psychikę. Nie ma najsilniejszej głowy, ale lubi pić z Davidem i Dariusem. Ma duży talent do języków obcych i wymarłych. Razem z Caroline zbiera informacje o demonach to Przewodnika.


Imię: Caroline Swin
Wzrost: 175 cm
Wiek: 21 lat
Klasa: Niebieski Szept
Magia: Wiatr, Duch
Uwagi: Przeżyła piekło. Jest jeszcze lepsza w lokalizowaniu demonów, niż David. Nie jest zbyt silna, więc specjalizuje się w walce na dystans. Jest bardzo wygimnastykowana, chodziła na gimnastykę artystyczną. Uwielbia malować i rysować, zawsze ma przy sobie szkicownik. Ledwie przeżyła w piekle. Dzięki Silverowi i Davidowi udało jej się dojść do siebie. Mimo, że zawsze zostaje zastępcą dowódcy, to nie umie wydawać rozkazów i często nie potrafi postawić na swoim.


Imię: Rosellin van Dirk
Wzrost: 172 cm
Wiek: 22 lat
Klasa: Złoty Szept
Magia: Światło, Ziemia
Uwagi: Przeżyła piekło. Jest bardzo roztargniona. Zawsze pierwsza rusza do ataku, czasem przysparzając tym kłopotu innym. Nienawidzi kłamać, zawsze mówi to co myśli. Nie lubi widoku ludzkiej krwi. Uwielbia czekoladę. Jest trochę dziecinna, lecz w ważnych sytuacjach zawsze jest śmiertelnie poważna. Gdy jest przerażona zamyka się w swoim małym świecie. 

Imię: Natalie Red
Wzrost: 178 cm
Wiek: 22 lat
Klasa: Różowy Szept
Magia: Ziemia, Woda
Uwagi: Przeżyła piekło. Jest najlepsza w walce w ręcz. Za młodu trenowała Kick-boxing, Judo i Karate. Jest bardzo silna, choć na taką nie wygląda. Jest stanowcza, czasem nawet uparta, jak coś sobie postanowi to zawsze do tego dąży. Nienawidzi gdy ktoś uważa kobiety za słabą płeć lub znęca się nad słabszymi. Lubi zieloną herbatę, ma nawet specjalny japoński zestaw do jej parzenia.

Imię: Benjamin O'Conner
Wzrost: 184 cm
Wiek: ok. 34 lat
Klasa: Czarownik
Magia: Każdego rodzaju
Uwagi: Młody, lecz bardzo zdolny czarownik. Mimo swego wieku jest bardzo poważany w Świecie Cieni. Zna się z wieloma Wielkimi czarodziejami, między innymi z Tessą Gray i Magnusem Bane,em. Chętnie pomaga innym, lecz nie często bezinteresownie. Nigdy nie wierzył w istnienie Pogromców, do czasu spotkania ich osobiście. Uwielbia znajdować ciekawe skarby i odkrywać różne interesujące miejsca. Najprawdopodobniej jest dzieckiem jednego z potężnych demonów. 


Imię: Sebastian Carlson
Wzrost: 192 cm
Wiek: 22 lata
Klasa: Kłusownik
Magia: Duch, Ziemia, Wiatr
Uwagi: Przeżył piekło. Uważany za najlepszego z Kłusowników. Szkolony osobiście przez Bala. Podczas Rytuału Miecza i Topora został wybrany przez potężny topór i jako jedyny Pogromca przez broń palną (karabin snajperski Barrett M82). Od 14 roku życia systematycznie odwiedzał strzelnice. Jako dziecko chciał być komandosem. Lubi palić. Ma duży tatuaż na lewej ręce. Podobno jest on magiczny i to on sprawia, że Sebastian nigdy nie pudłuje. Sam zaprzecza tym plotkom, lecz nie neguje magiczności tatuażu. Większość dnia spędza w siłowni lub na strzelnicy. Nigdy nie lubił czytać książek. Zawsze powtarza, że jeśli jakiś demon go dopadnie to żadna wiedza go nie uratuje. Tuż przed trafieniem do piekła wykryto u niego złośliwy nowotwór. Choroba zniknęła po tym jak obudziła się w nim moc Starożytnych.


Imię: Harry Miller
Wzrost: 190 cm
Wiek: 20 lat
Klasa: Nocny Łowca (Poborowy)
Magia: Brak
Uwagi: Był przyjacielem Annabel. Wspólnie zostali Nefilim i często razem trenowali. Zawsze pomagał Annabel i innym. Wyruszył do Long Road z innymi Nocnymi. Został porwany przez demony. Obecnie jego ciało jest naczyniem Nezreara.
Imię: Angelica Brown
Wzrost: 165 cm
Wiek: 20 lat
Klasa: Wampir
Magia: Brak
Uwagi: Była zwykłą nastolatką gdy poznała Alistara. Szybko się zaprzyjaźnili i zaczęli spędzać ze sobą dużo czasu. Angelica od zawsze fascynowała się wampirami i marzyła o zostaniu jednym z nich. Dopiero gdy Alistar ją przemienił ukazał jej swą prawdziwą stronę. Bycie wampirem okazało się zupełnie inne od jej wyobrażeń. Musiała wykonywać wszystkie rozkazy przywódcy klanu, inaczej czekały ją surowe kary. Raz odmówiła wykonania zadania, co prawie skończyło się dla niej śmiercią. By odpokutować swe nieposłuszeństwo miała wywołać chaos na Mrocznej Aukcji.


Źródła obrazów:
https://pl.pinterest.com/pin/81557443230336903/
https://pl.pinterest.com/eferraioli/shadowhunters/
https://marvelouslymismatched.wordpress.com/tag/hot-anime-guys/
https://www.desktopnexus.com/groups/anime/image/1109878/
https://myspace.com/cute.woman.69/mixes/streammix-172555/photo/372961555
https://pl.pinterest.com/pin/327707310364436886/
https://pl.pinterest.com/pin/303148618644180582/
https://pl.pinterest.com/jongmii/anime-boys-with-white-hair/
http://bleach-rp.wikia.com/wiki/File:Anime-girl-with-black-hair-tumblr-3.jpg
http://pl.creepypasta.wikia.com/wiki/Plik:Ariana.png
http://www.chickensmoothie.com/Forum/viewtopic.php?f=85&t=2917648&start=60
http://artetsecreds.mindmix.ru/tag/Tattoo/
https://pl.pinterest.com/ajandries14/anime/
http://s1238.photobucket.com/user/slytherin161/media/Bleach/Anime%20Girls/coollooking.jpg.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz