Łączna liczba wyświetleń

Demony

Demon Roju
Demon rangi C. Najczęściej występują w dużych grupach. Z zachowania przypominają pszczoły. Pojedyncze osobniki często są królami wygnanymi z gniazda, po tym jak zostały zdetronizowane. Ich celem jest znalezienie dla siebie miejsca, albo w służbie potężnemu demonowi albo w nowym gnieździe.
Roje posiadają ostre i bardzo trujące żądło. Lubują się w atakowaniu ofiar z ukrycia i szybkim zabiciem jej odgryzając głowę. kiedy zostaną wywabione z kryjówki rzucają się do ataku i próbują unieruchomić ofiarę by zadać jej śmiertelny cios żądłem lub przypominającymi kosy górnymi kończynami.

Rozpruwacze
Demon rangi B. Są to bardzo silne choć średnio inteligentne pomioty piekieł. Służą potężnym demonom jako podstawowi wojownicy. Mimo posiadaniu potężnych skrzydeł, przez swą dużą masę nie potrafią zbyt długo pozostać w powietrzu. Ich potężnie umięśnione ręce są uzbrojone w długie pazury, którymi rozrywają swoje ofiary. Silny i gruby ogon jest w stanie wyrządzić nie lada szkody, gdy uda mu się kogoś trafić. Na ogół są samotnikami, lecz zdarza się im łączyć w niewielkie stada.

Lara
Lara jest jednym z Tarbarusów, potężnych ogarów piekielnych. Z wyglądu przypomina wielkiego czarnego wilka z jarzącymi się czerwonymi oczami i ostrymi ja brzytwa zębami. Lara jest niegroźna dla Pogromców i lubi się z nimi bawić. David jest jedyną osobą, prócz Bala, kogo słucha. 
Tarbarusy mają zdolność zmiany formy, gdy się zdenerwują zmieniają się w potężne bestie, każdy wygląda inaczej. Ranga B-S.

Kha-zer
Demon rangi B. Zawsze atakują w stadach. Mają ok. 150 cm wzrostu. Są pokryte bardzo twardym chitynowym pancerzem. Ich słabe punkty to oczy, łączenia górnych kończyn z korpusem i skrzydła.  Mają ostre żuwaczki, którymi rozrywają ciało ofiary i silne ręce zakończone kolcami. Jeno uderzenie nimi, może spowodować spore obrażenia. Gdy brakuje im pożywienia, często skłaniają się do kanibalizmu. Często służą potężnym demonom jako zwiadowcy. Nie są zbyt inteligentne, ale mają świetną pamięć. Starsze osobniki potrafią nawet naśladować ludzki głos, przez co wciągnęły już wielu ludzi w pułapkę.


Beserker
Demon rangi B-A. Silni i przebiegli przeciwnicy. Mogą osiągać duże rozmiary. Są inteligentne. Posiadają ostre szpony, którymi rozszarpują ofiarę na strzępy. Silny ogon i długie rogi, którymi unieruchamiają ofiarę, przed zadaniem ostatecznego ciosu. Często porywają ludzi, by wykorzystać ich jako przynętę.


Cieniokształt
Demon rangi A. Bardzo inteligentne demony. Potrafią ukrywać się w cieniu i czekać na dogodną okazję do ataku. Starsze osobniki potrafią zmieniać kształt i udawać ludzi. Mają bardzo silny węch. Ich najgroźniejszą bronią są długie i ostre szpony oraz kolce którymi atakują z cienia. Są wrażliwe na ostre światło. By wyjść z ukrycia potrzebują cienia. Gdy w pomieszczeniu panuje całkowita ciemność demony są uwięzione i nie mogą się uwolnić.


Bahamur
Demon rangi S-SS. Te demony dzielą się na kilka rodzai Niszczyciele, Pożeracze, Dowódcy i Trutnie. Tworzą hierarchie podobnie jak mrówki. Dowódcy to królowie, Trutnie zajmują się budową gniazd, Pożeracze zapewniają pożywienie dowódcą, a niszczyciele są obrońcami gniazd. Niszczyciele są wielcy jak dom, posiadają gruby, prawie nieprzebijalny pancerz. Mają trzy pary oczu. Przez swe rozmiary są bardzo powolne, lecz gdy zaczną szarżować nic ich nie zatrzyma. Ich długie kosy mają 10 metrów długości i są twarde jak skała. Ich słabymi punktami są stawy łączące potężne nogi i korpus oraz miękkie gardło.

Nezraer
Potężny demon rangi SS. Jest jednym z Rycerzy Śmierci, prawą ręką i głównym generałem jednego z najpotężniejszych demonów. Na rozkaz swego pana porywa Arncheli, by wykorzystać je do jakiegoś mrocznego rytuału. To on zaplanował i zrealizował wszystkie porwania, łącznie z tym, którego ofiarami byli David i reszta późniejszych Pogromców. Przejął ciało przyjaciela Annabel. W swoim życiu stoczył wiele bitew. Wiele z nich zwycięskich. Co jest zwykle nie spotykane u demonów, jest bardzo lojalny i prawdomówny. Uważa, że nic tak nie osłabia przeciwnika jak brutalna prawda. Mimo swej wysokiej pozycji nie zna wszystkich planów swego pana, co strasznie go denerwuje. Ma na swoich usługach pełno pomniejszych demonów.

Gorgona
Demon rangi B-S. Po zjedzeniu dużej ilości gałek ocznych innych przedstawicieli swojego gatunku zyskują zdolność Strachu. Gdy ofiara spojrze im w oczy od razu przypomina sobie swoje największe leki. Ogarniające ja przerażenie powoduje, że ofiara nie może się ruszyć. Stąd wzięła się legenda o wzroku gorgon zamieniającym w kamień. Gorgony są uzbrojone w długie i ostre szpony oraz kolczasty ogon i długie jadowite węże wyrastające z ich głów i pleców. Potrafią przybierać ludzką postać. Po zakończonym stosunku ze swoimi partnerami, pożerają ich tak jak modliszki.   

<<<&>>>
Rangi demonów:
D- najsłabsze i najłatwiejsze do pokonania.
C- trochę silniejsze, lecz też nie stanowiące zagrożenia.
B- demony średniej siły, mogą stanowić lekkie zagrożenie.
A- silniejsze i sprytniejsze, stanowią średnie zagrożenie.
S- silne demony, duże zagrożenie
SS- bardzo silne i inteligentne, nie dorównujące randze X, lecz i tak śmiertelnie niebezpieczne.
X- najsilniejsze i najstarsze istniejące demony, piekielnie sprytne i inteligentne pomioty. ATAKOWAĆ DUŻĄ GRUPĄ.

Źródła obrazów:
http://www.bongiornos.info/mngirif-insectoid-creature.asp
https://es.pinterest.com/pin/171277592057532499/
http://www.ruleofthedice.com/2014_07_01_archive.html
https://www.videogamesartwork.com/games/final-fantasy-xiv-realm-reborn/ifrit
http://www.desktopwallpaperhd.net/fantasy-background-demon-art-227754.html
http://es.walls321.com/ultralisco-starcraft-ii/192041141080/
https://pl.pinterest.com/sincubus1982/pathfinder-paizo/
https://pl.pinterest.com/pin/347129083758312896/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz