Łączna liczba wyświetleń

Zbrojownia

Vaporier
Miecz Davida. Przekazany Założycielom przez Nefalerema. Został stworzony specjalnie dla Nefelerów, reaguje na ich moce anioła i demona. Język ma ostry jak klingę, ma duże poczucie humoru, ale nie rozumie sarkazmu. Gdy jego właściciel umiera, zapada w sen do czasu, aż znajdzie się kolejny godny posiadania go. Jest jedną z nielicznych broni posiadających Wspomnienia - Pamięta wszystkie bitwy w jakich go użyto i dzieli się tą wiedzą z swoim partnerem.

Kriger
Kosa Paula. Trzecia najsilniejsza broń Żniwiarzy. Ostrze zostało stworzone z specjalnego metalu, jedno cięcie jest zabójcze dla demonów. Jest spostrzegawczy i przebiegły, lecz dość milczący. Uwielbia krwawe walki.
Lukkiria
Dwa potężne sierpy należące do Annabel. Można ją nazwać młodszą siostrą Krigera. Jest wykonana z tego samego materiału co kosa Paula. Jest uparta i ciężko się z nią dogadać. Lubi szybkie walki i ataki z zaskoczenia.
Winares
Broń Silvestera. Potężna broń, zapewniająca właścicielowi dostęp to niezliczonej ilości ostrych sztyletów. Ta broń została stworzona bardzo dawno przez jednego z Asharanów, (Starożytnych, którzy powołali do życia Pogromców i rozesłali Założycieli po różnych światach). Ponoć powstał z demonicznej duszy i anielskiego śpiewu. Ma bardzo mroczny i krwiożerczy charakter. Niełatwo się nim posługiwać, tylko nieliczni i posiadający niezwykłe silną wolę są w stanie z nim współpracować. Posiada Wspomnienia.


Allsura
Bicz należący do Caroline. Jest pokryta wieloma kolcami, służącymi do rozrywania ciała demonów. Końcówka bicza jest wykonana z metalu potrafiącego przebić najtwardszy pancerz. Potrafi złożyć się w kolczasty miecz. Jest bardzo rozmowna i trochę dziecinna. Lubi długie rozmowy i często się śmieje. Łatwo się z nią dogadać, lecz trudno władać. Tylko nieliczni z Pogromców byli w stanie używać jej pełnej mocy. W rekach Caroline staje się niesamowitym narzędziem śmierci i zniszczenia.


Khyra
Sztylety Jennifer. Około pół metrowe, ostre jak brzytwy, runiczne ostrza. Jest trochę leniwa i wiecznie śpiąca. Lubi szybkie walki. Na jej klingi jest nałożone zaklęcie, które pozwala sparaliżować demony. 
Agramon
Potężna katana należąca do Dariusa. Wzmacnia magię ognia swego partnera. Jego ogień jest tak silny, że topi nawet skały. Została wykuta przez Asharana z bardzo rzadkiego materiału. Stal była rozgrzewana w płomieni Tridu (potężny ogień powstały z syntezy piekielnego ognia, niebiańskiego płomienia i magi ognia). Miecz hartowano w smoczej krwi. Agramon jest opiekuńczy i bardzo rozmowny. Nie znosi leni. Jest bardzo honorowy, nienawidzi zabijać z ukrycia. Uwielbia walki jeden na jednego.  Przyjaźni się z Vaporierem. Posiada Wspomnienia. 


<<<&>>>
Bronie będą pojawiać się w różnej kolejności.
Może się zdarzyć, że pojawi się broń z późniejszego rozdziału a potem z wcześniejszego.
Wszystko zależy od tego jak wyjdzie mi rysunek i jego obróbka, lub znalezienie czegoś na necie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz